HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

Gıdaların ürünlerinin ve bozulabilir malların üretimi ile tüketimi arasındaki en kritik süreç soğuk zincirin korunması ve soğuk depolamadır . Soğuk depolama sürecinin kalitesi gerek üreticiyi, gerek aracıları, gerekse tüketiciyi doğrudan ilgilendirir. Bu yüzden soğutma sektörü ciddiyet, süreklilik ve sorumluluk gerektirir.

Üretimi tüketime bağlayan bu zinciri sağlamlaştırmak için BSS Mühendislik dört ana noktaya odaklanmıştır:

1 . Yüksek teknolojili, uzun ömürlü ve enerji tasarruflu sistemlerle ürün kalitesinin korunması

2 . Projelendirme, montaj ve serviste etkin müşteri hizmeti

3 . İzleme sistemleri ile etkin soğuk depo işletimi

4. Değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlanmış AR-GE ürünleri

İşte bu noktalar üzerinde 20 yılı aşkın tecrübesi BSS Soğutmayı bir dünya markası konumuna getirmiştir.

Enerji’nin verimli kullanımı üzerine çalışmalarını sürdüren, günümüzde gündemde olan ve gelecekte de bu konunun daha çok önem kazanacağını öngören BSS Mühendislik, tüm ürün ve hizmetlerini bu bakış vizyonuna göre konumlandırmıştır.

Misyonumuz

BSS Mühendislik, sadece soğutma cihazları üreten bir marka olmaktan öte Enerjinin doğru ve verimli kullanımı üzerine uzmanlaşmaktadır.

Soğutma cihazlarındaki verimlilik artışıyla başlayan bilgi ve deneyimini, ve bünyesinde de çalışan personellerle AR-GE’si ile bir üst kademeye taşımıştır. Artık BSS Mühendislik olarak söyleyebiliriz ki gezegenimizde kullanılan ve sınırlı enerji kaynaklarını daha verimli kullanmak ve bununla ilgili oluşan bilgimizi tüm dünya ile paylaşmak misyonumuzdur.

.